İLETİŞİM-SİPARİŞ
+90 542 313 19
+90 414 652 99
   
  KATEGORİLER  


  BİLGİLER  
 
Jojobali Sac Bakim Yagi (Kuru- Yag   KDV Dahil 16.00 TL
 
 


Önemli Not: Kapida Ödeme Fiyati sadece Sanli Urfa Birecik icin gecerlidir.
Üzerinde fiyatlar olmayan ürünler
Ve Yurt Disi Kargolar icin bizimle iletisime geciniz Lütfen.
3 Tane Ürün satis alan kisiden Kargo ücreti alinmayacaktir.Facebook'ta PaylasÜrün Fiyatı : 16.00 TL  
Havale indirimi : % 0    
Havale ile Fiyatı : 0.00 TL  
Kapıda Ödeme Hiz. Bedeli : 0.00 TL    
Kapıda Ödeme Fiyatı : 16 TL  
Kargo Ücreti : 0.00 TL    
Fiyatlarımıza KDV Dahildir

 
Kuru ve çatlak ciltleri çok olumlu etkiler ve pürüzleri giderir, ayrica saç besleyici olup saç dökülmesini önler. Her ciltte özellikle hassas ve kuru ciltlerde uygulanabilir. Kuru ciltlere, kirpik, kas ve saçlara rahatlikla uygulanir. Saç kirilmalarini önler, her cilt tipine uygundur. Selülit için faydalidir.Antiseptik olarak kullanilir. Kuru ve yipranmis ciltlerde rahatlikla uygulanir. Varis ve saçkiran hastaligi için faydalidir. Cildin esnekligini saglamak ve cilt çatlagini önlemek amaci ile masaj olarak sürülür. Saçi besler, dökülmesi önler. Kepegin giderilmesini saglar ve saçi kuvvetlendirir. Saç diplerinde mikroorganizmalarin olusumunu önler.

Mikrop öldürücüdür. Saçin uzamasini saglar, dökülmesini önler. Saçkiran hastaligina iyi gelir. Saçi besler, dökülmesini önler, kilcal damarlari uyararak kandilasimini düzenler. Duyarli ve problemli ciltlerde yaralari iyilestirici ve cildi besler. Saç kaybi ve kepegi önleyerek, saçi güçlendirir. Alerjik reaksiyonlari önler. Saç ve cildi besler saç diplerini güçlendirir, cildi canlandirir. Adele tutulmalarina iyi gelir. Saç dökülmesini, kepeklenmeyi önler, saçin kuvvetlendirir.Kuru ciltlerde yumusatici ve besleyici etkiye sahiptir. Dogal olaak nemlendirir. Saç diplerini besler.

IÇINDEKILER ve ETKILERI Badem yagi: Kuru ve çatlak ciltleri çok olumlu etkiler ve pürüzleri giderir, ayrica saç besleyici olup saç dökülmesini önler. Her ciltte özellikle hassas ve kuru ciltlerde uygulanabilir. Susam yagi: Kuru ciltlere, kirpik, kas ve saçlara rahatlikla uygulanir. Saç kirilmalarini önler, her cilt tipine uygundur. Selülit için faydalidir. Kekik yagi: Antiseptik olarak kullanilir. Findik yagi: Kuru ve yipranmis ciltlerde rahatlikla uygulanir. Varis ve saçkiran hastaligi için faydalidir. Cildin esnekligini saglamak ve cilt çatlagini önlemek amaci ile masaj olarak sürülür. Çam terebentin: Saçi besler, dökülmesi önler. Kepegin giderilmesini saglar ve saçi kuvvetlendirir. Saç diplerinde mikroorganizmalarin olusumunu önler. Sarimsak yagi: Mikrop öldürücüdür. Saçin uzamasini saglar, dökülmesini önler. Saçkiran hastaligina iyi gelir. Çörekotu yagi: Saçi besler, dökülmesini önler, kilcal damarlari uyararak kandilasimini düzenler. Papatya yagi: Duyarli ve problemli ciltlerde yaralari iyilestirici ve cildi besler. Isirgan yagi: Saç kaybi ve kepegi önleyerek, saçi güçlendirir. Alerjik reaksiyonlari önler. Zeytin yagi: Saç ve cildi besler saç diplerini güçlendirir, cildi canlandirir. Adele tutulmalarina iyi gelir. Defne yagi: Saç dökülmesini, kepeklenmeyi önler, saçin kuvvetlendirir. Ceviz yagi: Kuru ciltlerde yumusatici ve besleyici etkiye sahiptir. Dogal olaak nemlendirir. Saç diplerini besler.

KULLANIMI: Saç diplerine parmak uçlari ile masaj seklinde tatbik edilir. 45 dakika bekledikten sonra saçlar yikanir, bu uygulama haftada iki defa tekrar edilir. Beklenen Faydanin Saglanabilmesi Için; Dogal ürünlerin en az 6 ile 10 hafta kullanilmasi gerekir. Kullanmima ara verilmemelidir. Belirtilen kullanma talimatina uyunuz.

Geylani / Alternatif Sifa Evi / Sanliurfa / Birecik/ Turkey / Hacamat ve sifali bitkiler merkezi

Telefon +90 5423131999 Cep +90 4146529908 Is

Adres Sanliurfa, Birecik,Turkey

E-posta alternativsifaevi@hotmail.com
   
Ana sayfa | Hakkımızda | Banka Hesaplarımız | İletişim | Sık Sorulanlar
Geylani / Sifa Evi / S.urfa / Birecik / HACAMAT ve Sifali bitkiler merkezi
alternatifsifaevi@hotmail.com

Alternatif Sifa Evi