İLETİŞİM-SİPARİŞ
+90 542 313 19
+90 414 652 99
   
  KATEGORİLER  


  BİLGİLER  
 
Jojobalı Sac Bakim Yagi (Kuru- Yag   KDV Dahil 16.00 TL
 
 


Önemli Not: Kapida Ödeme Fiyati sadece Sanli Urfa Birecik icin gecerlidir.
Üzerinde fiyatlar olmayan ürünler
Ve Yurt Disi Kargolar icin bizimle iletisime geciniz Lütfen.
3 Tane Ürün satis alan kisiden Kargo ücreti alinmayacaktir.Facebook'ta PaylasÜrün Fiyatı : 16.00 TL  
Havale indirimi : % 0    
Havale ile Fiyatı : 0.00 TL  
Kapıda Ödeme Hiz. Bedeli : 0.00 TL    
Kapıda Ödeme Fiyatı : 16 TL  
Kargo Ücreti : 0.00 TL    
Fiyatlarımıza KDV Dahildir

 
Kuru ve çatlak ciltleri çok olumlu etkiler ve pürüzleri giderir, ayrıca saç besleyici olup saç dökülmesini önler. Her ciltte özellikle hassas ve kuru ciltlerde uygulanabilir. Kuru ciltlere, kirpik, kaş ve saçlara rahatlıkla uygulanır. Saç kırılmalarını önler, her cilt tipine uygundur. Selülit için faydalıdır.Antiseptik olarak kullanılır. Kuru ve yıpranmış ciltlerde rahatlıkla uygulanır. Varis ve saçkıran hastalığı için faydalıdır. Cildin esnekliğini sağlamak ve cilt çatlağını önlemek amacı ile masaj olarak sürülür. Saçı besler, dökülmesi önler. Kepeğin giderilmesini sağlar ve saçı kuvvetlendirir. Saç diplerinde mikroorganizmaların oluşumunu önler.

Mikrop öldürücüdür. Saçın uzamasını sağlar, dökülmesini önler. Saçkıran hastalığına iyi gelir. Saçı besler, dökülmesini önler, kılcal damarları uyararak kandılaşımını düzenler. Duyarlı ve problemli ciltlerde yaraları iyileştirici ve cildi besler. Saç kaybı ve kepeği önleyerek, saçı güçlendirir. Alerjik reaksiyonları önler. Saç ve cildi besler saç diplerini güçlendirir, cildi canlandırır. Adele tutulmalarına iyi gelir. Saç dökülmesini, kepeklenmeyi önler, saçın kuvvetlendirir.Kuru ciltlerde yumuşatıcı ve besleyici etkiye sahiptir. Doğal olaak nemlendirir. Saç diplerini besler.

İÇİNDEKİLER ve ETKİLERİ Badem yağı: Kuru ve çatlak ciltleri çok olumlu etkiler ve pürüzleri giderir, ayrıca saç besleyici olup saç dökülmesini önler. Her ciltte özellikle hassas ve kuru ciltlerde uygulanabilir. Susam yağı: Kuru ciltlere, kirpik, kaş ve saçlara rahatlıkla uygulanır. Saç kırılmalarını önler, her cilt tipine uygundur. Selülit için faydalıdır. Kekik yağı: Antiseptik olarak kullanılır. Fındık yağı: Kuru ve yıpranmış ciltlerde rahatlıkla uygulanır. Varis ve saçkıran hastalığı için faydalıdır. Cildin esnekliğini sağlamak ve cilt çatlağını önlemek amacı ile masaj olarak sürülür. Çam terebentin: Saçı besler, dökülmesi önler. Kepeğin giderilmesini sağlar ve saçı kuvvetlendirir. Saç diplerinde mikroorganizmaların oluşumunu önler. Sarımsak yağı: Mikrop öldürücüdür. Saçın uzamasını sağlar, dökülmesini önler. Saçkıran hastalığına iyi gelir. Çörekotu yağı: Saçı besler, dökülmesini önler, kılcal damarları uyararak kandılaşımını düzenler. Papatya yağı: Duyarlı ve problemli ciltlerde yaraları iyileştirici ve cildi besler. Isırgan yağı: Saç kaybı ve kepeği önleyerek, saçı güçlendirir. Alerjik reaksiyonları önler. Zeytin yağı: Saç ve cildi besler saç diplerini güçlendirir, cildi canlandırır. Adele tutulmalarına iyi gelir. Defne yağı: Saç dökülmesini, kepeklenmeyi önler, saçın kuvvetlendirir. Ceviz yağı: Kuru ciltlerde yumuşatıcı ve besleyici etkiye sahiptir. Doğal olaak nemlendirir. Saç diplerini besler.

KULLANIMI: Saç diplerine parmak uçları ile masaj şeklinde tatbik edilir. 45 dakika bekledikten sonra saçlar yıkanır, bu uygulama haftada iki defa tekrar edilir. Beklenen Faydanın Sağlanabilmesi İçin; Doğal ürünlerin en az 6 ile 10 hafta kullanılması gerekir. Kullanmıma ara verilmemelidir. Belirtilen kullanma talimatına uyunuz.

Geylani / Alternatif Sifa Evi / Sanliurfa / Birecik/ Turkey / Hacamat ve sifali bitkiler merkezi

Telefon +90 5423131999 Cep +90 4146529908 Is

Adres Sanliurfa, Birecik,Turkey

E-posta alternativsifaevi@hotmail.com
   
Ana sayfa | Hakkımızda | Banka Hesaplarımız | İletişim | Sık Sorulanlar
Geylani / Şifa Evi / Ş.urfa / Birecik / HACAMAT ve şifali bitkiler merkezi
alternatifsifaevi@hotmail.com

Alternatif Sifa Evi